Clash Of Clans

Son zamanların en popüler ” Mobil ” oyunlarından biri olan ” Clash Of Clans “ anlık 1 milyonu aşkın oyuncu kapasitesi ile en büyük kitleye sahip ” Strateji Oyunu ” ünvanını kazanmıştır. Şuanda ” 100milyon+ ” indirme sayısına ulaşmış olan Clash Of Clans her geçen gün binlerce kişi tarafından indirilmektedir.

Oyunun amacını anlatmak gerekirse bir köy oluşturuyor ve bu köyü geliştiriyorsunuz. Bu köye her sınıftan insan ekleyerek, ordular, çalışma yerleri vb. birçok alanda aktif bir şekilde işçi çalıştırıyor ve köyünüzü geliştirdikten sonra düşman köylere saldırı düzenliyor ve köyünüzü güçlendiriyorsunuz. Ayrıca köyünüzü karşı saldırılara korumak amacıyla savunma hatları oluşturarak köyünüzü saldırılara karşı korumaya alıyorsunuz. Oyunun temel amacı köyünüzü geliştirmek ve korumaktır.

Clash Of Clans oyununu indirmek ” Ücretsizdir . ” fakat oyun içerisinde zaman zaman ” Ücretli ” şekilde satın alabileceğiniz size avantaj ve zaman kazandıracak ögeler, eşyalar bulunmaktadır. Bunu göz önünde bulundurarak oynamaya başlayın.

Clash Of Clans Apk indirmek için ” Hemen İndir ” butonuna tıklamanız yeterlidir. Sitemiz sizi doğrudan yönlendirecek ve indirme başlayacaktır.

Clash Of Clans YAPILAN YORUMLAR