Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Şubat Ayının En Çok Satan Modeli iPhone X

Şubat Ayının En Çok Satan Modeli iPhone X

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00(1 Kişi oy verdi.)
Loading...

Apple firmasının yaklaşık 9 ay önce tanıtmış olduğu ve satışa çıkardığı bir model olan ” iPhone X ” kullanıcıların beklentilerinin altında kalmıştı. Hatta iPhone 6 serisi ile aynı seviyede satılan model iPhone X ilk defa Şubat ayında ” %5’lik artış “göstermiş ve bu da Şubat ayında en popüler telefon modeli olmasını sağlamıştır.

Counterpoint Research ekibi tarafından yapılmış olan araştırmada Şubat ayı ” Apple ” şirketi için oldukça olumlu geçti. iPhone X satışlarında artış görülen Apple, bu ay %5 daha fazla satış yapmayı başarmıştır. Ayrıca Şubat ayında en çok satılan beş model arasından dördü ” iPhone ” ailesine ait. Counterpoint Research şirketi bu durumu “ iPhone X satış oranları sürekli olarak aşağı inerken bu ay içerisinde %5 lik bir artış gösterdi ve bir ilki gerçekleştirdi. ” ifadesini kullanarak özetledi.

Counterpoint Research

Dünya genelinde satış oranlarına bakacak olursak iPhone X %5.1, iPhone 8 %3.1, iPhone 7 %2.2 artış göstermiştir. Bu anlamda ilk 3 sıralamada kendine yer edinen Apple şirketi, iPhone 7 için kullanıcılara sunmuş olduğu indirimler bir hayli olumlu tepki aldı. Ayrıca bu listenin dördüncü sırasında %1.9’luk artış ile hem iPhone 8 Plus hemde Xiaomi Redmi 5A yer aldı.

Şubat Ayının En Çok Satan Modeli iPhone X BENZER İÇERİKLER
Şubat Ayının En Çok Satan Modeli iPhone X YAPILAN YORUMLAR