Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Whatsapp Messenger

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00(1 Kişi oy verdi.)
Loading...

Whatsapp Messenger uygulaması, android, ios gibi işletim sistemlerine sahip ” Akıllı Telefonlarda ” kullanılan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Whatsapp ile mesajlaşma, normal ve görüntülü arama yapabilmek için öncelikle aktif bir ” İnternet ” bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir. İnternet özelliği aktif olan bir akıllı cihaz ile whatsapp üzerinden mesajlaşabilir, normal veya görüntülü aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kişiler arasında ” Belge, Video, Ses ” dosyalarının da transferlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Whatsapp Kullanmalıyız ?

Bu başlık altında sizlere ” Whatsapp ” uygulamasının günlük hayatımızda bizlere sağladığı kolaylıkları ve diğer mesajlaşma uygulamalarına kıyasla avantajlarından bahsedeceğiz.

  • Tamamen Ücretsiz: Whatsapp ile görüşmeler gerçekleştirmeniz için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Sadece internet bağlantınızın olması yeterlidir.
  • Multimedya Gönderimi: Whatsapp ile dilediğiniz kişiye ” Fotoğraf, Video, Belge, Ses ” gibi birçok dosya transferini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Grup Sohbeti: Whatsapp uygulamasının en büyük özelliklerinden biri de birçok kişiyi dahil ederek ” Grup Sohbetleri ” gerçekleştirebilmenizdir.
  • Uluslararası Görüşme: Whatsapp ile dilediğiniz ülke, kıta’dan kişiyle mesafe farketmeksizin görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Birçok avantajı bulunan ” Whatsapp Messenger ” ile sizlerde artık kişileriniz ile ücretsiz sohbet edebileceksiniz.

Whatsapp Messenger BENZER İÇERİKLER
Whatsapp Messenger YAPILAN YORUMLAR